JAK TANIEJ KUPIĆ KOMBAJN!?

Skorzystać z przedsprzedaży Massey Ferguson!

Kierując się zasadą "Im szybciej tym lepiej" przygotowaliśmy bardzo korzystną propozycję dla naszych klientów.

-8% NA WSZYSTKIE KOMBAJNY

MASSEY FERGUSON DO KOŃCA ROKU!!!

Massey Ferguson to jedna z wiodących marek kombajnów na świecie. Produkowane w włoskim Breganze słyną ze swojej niezawodności, wydajności i najlepszego stosunku ceny do jakości! 4 różne serie kombajnów odpowiadają na różne wymagania różnych rolników!

>> SKORZYSTAJ <<

FORMULARZ KONTAKTOWY

W dzisiejszych czasach oszczędzanie i zakupy w dobrych cenach są szczególnie istotne. Rosnące ceny paliwa, nawozów i maszyn rolniczych sprawiają, że warto szukać możliwości na ich obniżenie!

Rabat 8% to idealna okazja na zaoszczędzenie kilkudziesięciu tysięcy złotych przy inwestycji w nowy kombajn!

POZNAJ KOMBAJNY MASSEY FERGUSON

MF ACTIVA

Najmniejszy, najprostszy i najtańszy kombajn Massey Ferguson. Stworzony dla małych i średnich gospodarstw.


Prosta wydajność, niezawodność i uniwersalność. Tym kombajnem skutecznie zbierzesz nasiona traw, drobne ziarno i kukurydzę. Jakość omłotu zapewnia solidny, ośmiocepowy bęben młócący o średnicy 600 mm i szerokości 1340 mm. 5 długich wytrząsaczy słomy z czterema (najwyższymi na rynku: 21 cm) stopniami gwarantuje wysoką wydajność separacji.

>> SKORZYSTAJ <<

Dostępne modele MF ACTIVA

MF ACTIVA S

Mocniejszy, większy, bardziej komfortowy brat serii Activa. Stworzony dla średnich i dużych gospodarstw oraz firm usługowych.


MF Activa S to niezawodność gwarantowana przez cieszący się doskonałą opinią 6 cyl. silnik AGCO Power 7,4 l. Perfekcyjna widoczność, ergonomiczna kabina i bogate wyposażenie ułatwiają pracę i zwiększają wydajność operatora. Solidny i wysokowydajny układ omłotu i separacji zastosowany w MF Activa S to klucz do szybkich i skutecznych żniw.

>> SKORZYSTAJ <<

Dostępne modele MF ACTIVA S

MF BETA

Wysokowydajne maszyny stworzone dla gospodarstw o większych areałach i firm usługowych. Doskonały wszędzie tam gdzie potrzebna jest niezawodność, uniwersalność i duże moce przerobowe.


Szeroki wybór przyrządów żniwnych, opcjonalne systemy poziomowania, klepiska sekcyjne oraz wzmocnione wytrząsacze czynią z MF Beta prawdziwego mistrza uniwersalności. 306 lub 360 KM, wydajny system omłotu i separacji oraz zbiornik o pojemności 9000 litrów sprawiają, że MF Beta bez trudu pochłania kolejne hektary. Komfort pracy zapewnia bogate wyposażenie z takimi rozwiązaniami jak TechTouch, ergonomiczne rozmieszczenie elementów sterowania i doskonała widoczność.

>> SKORZYSTAJ <<

Dostępne modele MF BETA

MF IDEAL

Kombajn stworzony dla tych którzy oczekują więcej. Więcej mocy, więcej wydajności, więcej jakości. Poznajcie kombajn IDEALny!


6 lat badań, pytań i testów zaowocowało kombajnem który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających. Jedną z najważniejszych zalet MF Ideal doskonała jakość ziarna i słomy uzyskana dzięki bardzo długim rotorom i małemu sprężeniu masy. MF Ideal oferuje największą na rynku główną powierzchnię młócenia 1,66 m2. Zaawansowana technologia - prosta obsługa. MF Ideal jest niezwykle łatwy i intuicyjny w obsłudze. 12,2 m szerokości cięcia, 17 100 litrów pojemności zbiornika, 210 l/s prędkości rozładunku i potężny silnik czynią z MF Ideal prawdziwego potwora żniw!

>> SKORZYSTAJ <<

Dostępne modele MF IDEAL

JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRZEDSPRZEDAŻĄ KOMBAJNÓW MASSEY FERGUSON!?

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą i udzielimy wszelkich informacji!

FORMULARZ KONTAKTOWY

Oferta ważna do 30.09.2022r. Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją polityki prywatności firmy Agropol Jarych opisane w https://agropol-jarych.pl/polityka-prywatnosci/